Nova online grupa: anoreksija, bulimija, nespecifični poremećaj hranjenja
Kreće novi ciklus prijava za online nutricionističku grupu za osobe oboljele od anoreksije, bulimije i nespecifičnog poremećaja hranjenja! Uključite se u rad grupe pod vodstvom nutricionistice Maje Žanko i uz njeno vodstvo i grupnu podršku radite na unapređenju svojeg odnosa prema tijelu i hrani.
Grupa s radom počinje u ponedjeljak 20.09.2021. i trajat će 8 susreta u vremenu od 19 do 20:30 sati. U grupi mogu sudjelovati osobe stare 17 i više godina.





