Sram i poremećaji hranjenja, snimka predavanja, dr. Maja Šeparović Lisak
Često čujemo kako se oboljeli od poremećaja hranjenja srame svoga tijela, te pod svaku cijenu izbjegavaju situacije u kojima se izlažu pogledima okoline. Osim tijela, osobe s poremećajem hranjenja se znaju sramiti sebe, misleći da nisu dovoljno dobri da bi zaslužili ljubav, prijateljstvo ili prihvaćanje drugih.





