Postani podupirući član udruge Centar BEA

Postanite podupirući član udruge Centar za poremećaje hranjenja BEA i podržite naše djelovanje u prevenciji, edukaciji i podršci oboljelima od anoreksije, bulimije i nespecifičnih poremećaja hranjenja. Članstvo u Centru BEA je besplatno, a članom se postaje tako što ispunite pristupnicu s osobnim podacima, vlastoručno je potpišete i pošaljete nam je poštom ili skeniranu mailom.  Adresa ureda je: Centar BEA, Donje Prekrižje 15 c, 10 000 Zagreb   Mail adresa: info@centarbea.hr  Svi članovi bit će redovito obavještavani mailom o aktivnostima koje provodi Centar BEA. Članovi Centra BEA mogu u svome krugu poznanika i prijatelja dalje prenositi informacije o našem djelovanju i širiti vrijednosti o važnosti prevencije i liječenja poremećaja hranjenja. Imena članova Centra BEA biti će poznata samo drugim članovima, te neće biti javno dostupna. Veća brojnost naših članova pokazat će široj javnosti koliko je bitno ulagati u prevenciju i pomaganje oboljelima od poremećaja hranjenja i njihovim obiteljima, te ubrzati rješavanje mnogih gorućih problema vezanih uz rad naše udruge i sektora poremećaja hranjenja ( potreba za zapošljavanjem stručnjaka educiranih za rad s oboljelima, besplatna kontinuirana psiho-socijalna podrška za oboljele i njihove obitelji, neriješeno pitanje prostora za udrugu Centar BEA itd) Hvala vam na podršci kroz učlanjenje u udrugu Centar za poremećaje hranjenja BEA! PRISTUPNICU PREUZMITE OVDJE PRISTUPNICA Centar BEA.docx